anayasa-tepesi

Anayasa Tepesi

#1

2 mildeki diğer 1. Derece kazananlarla karşılaştırıldığında Anayasa Tepesi ne kadar iyi Bu sadece benim görüşüm ama reytinglerime göre Istabraq’ın hemen arkasında ve Istabraq reytingini yaptığında Buver D’Air ile aynı seviyede Buver D’Air reytingini yaptığında 7 yaşındaydı o 6 yaşındaydı Anayasa Tepesi sadece 5 yaşındaydı ve kereste üzerinde sadece 3 koşusu vardı ve bir sonraki süperstar olabilir mi yoksa bu sadece abartı mı ve bir şeyi kaçırıyorum tüm görüşlere değer vereceğim bu at için teşekkürler. #2 Ne kadar iyi Anayasa Tepesi, 2 mildeki diğer 1. Sınıf kazananlarla karşılaştırıldığında bu sadece benim görüşüm ama reytinglerime göre Istabraq’ın hemen arkasından ikinci sıradayım ve Istabraq reytingini yaptığında Buver D’Air ile aynı seviyedeydi, Buver D’Air’de 7 yaşındaydı reytingi 6 yaşındaydı Anayasa Tepesi sadece 5 yaşında ve kereste üzerinde sadece 3 koşusu vardı ve bir sonraki süperstar olabilir mi yoksa bu sadece bir yutturmaca mı ve bir şeyi özlüyorum Bu at hakkındaki tüm görüşlere değer vereceğim teşekkürler.
Derleme Hızı rakamlarına bakın. #3 Merhaba Chesham beni derleme hızına yönlendirdiğiniz için teşekkür ederim rakamlar. ama Anayasa Tepesi hakkındaki görüşünüz, sadece iyi bir Acemi, fazla puan almış.
ve Galopin Des Champs hakkındaki görüşünüzü alabilirsem teşekkürler

#4 Merhaba Chesham, beni hız rakamlarını derlemeye yönlendirdiğiniz için teşekkür ederim. ama Anayasa Tepesi hakkındaki görüşünüz, sadece iyi bir Acemi, fazla puan almış.
ve Galopin Des Champs hakkındaki görüşünüzü alabilirsem teşekkürler

Inner Sanctum Blog’daki Yazılarımdan

Yarışa girerken TheBluesBrother Handikap Derecelendirmesinde önde Anayasa Tepesi Lbs’ye sahipti ve iyileşti TheBluesBrother Derecelendirmesi Yarıştan bu yana. 1378988083 357607099 diğer sorunuzla ilgili olarak onun impre olduğunu düşündüm Yarış çoktan kazanılmışken, belki de bir Jokey son çitte en iyi kararı vermemiş olana kadar, ancak bir koltuk eleştirmeni olmak kolaydır ve at ve jokey iyi olduğu sürece, bu benim için iyi

1378988083 #5 596723 Merhaba Chesham Evet, Galopin Des Champs’in ‘dan beri bir at tarafından gördüğüm en iyi performans olduğunu düşünüyorum. Kauto Star, Haydock’ta Betfair Chase’i kazandı tekrar teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.