atr-ve-rp-yaris-kayitlari-artik-ayni

ATR Ve RP Yarış Kayıtları Artık Aynı

#1 PR’ın ATR’ye mi ortak olduğunu merak ediyorum – yoksa tam tersi mi – yoksa ikisi de yarış yazılarını üçüncü bir taraftan mı alıyor? Bu yazılar tamamen aynı görünüyor.

Eklemek için düzenlendi: RP yazılarının tamamını görmek için William Hill sitesini ziyaret etmeniz gerekecek.

Son düzenleme:
Bugün saat 8’de: 08 ÖĞLEDEN SONRA

#2 Yıllar önce günlük gazetelerde reytingler alıyordunuz, ayna spotform , ekspres w-faktörü vardı günlük yıldız yıldız reytingi vardı şimdi bakarsanız hepsi tamamen aynı, muhtemelen hepsi aynı kaynaktan geliyor, muhtemelen basın derneği, belki de yazılarda böyle oluyor.
btw ups

ile ne demek istiyorsun Son düzenleme: Bugün saat 8’de: 30 ÖĞLEDEN SONRA

#3 Evet, PA’nın birçoklarının ana tedarikçisi olduğunu hissediyorum. Bu benim ilgilendiğim bir şey. Başka bahisçilerin bunu kullandığını gördüm.
ARAZI51 hakkında bilgi sahibi olması muhtemeldir. Bu konu.

#4 Eminim yıllar önce William Hill’di, sitelerinde süperform çevrimiçi formunu ücretsiz olarak aldınız , mükemmeldi. Ne yazık ki, işe yarar herhangi bir şeyde olduğu gibi paketlenmiş süper form uzun sürmez

#5 1660245293 1510506047 btw ups

ile ne demek istiyorsun 1510506047

İşte ne Bir yazıdan bahsediyorum …

1: 11 PM – Shane Higgon Kreş

Çoğunlukla maruz kalmayan türlerin bulunduğu zorlu bir kreşte, kariyerini en iyi şekilde yöneten GUMAIS’in yanında yer alabilir. sadece yarım boy yenildiğinde Leicester’da ilk cap çıkışı. Wholetthedogsout ve Doctor Mozart’ın davaya dahil olması muhtemel olsa da, Unitarian da dahil olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.