belirli-kurslarda-lto-kazananlari

Belirli Kurslarda LTO Kazananları

*) Foruma geri döndüğümüzde, NH sezonu neredeyse sona erdi ve Daire yavaş yavaş adımlarını atıyor.

AW’yi sadece kış aylarında izleyebildim, bu yüzden bir sonraki yarış için LTO kayıtlarına bakmaya başladım. Farklı kurslarda ikinci bir başarılı koşuda bir fark olduğu ortaya çıktı.

Bunun bariz olduğuna inanabilirsiniz, benim yaptığım gibi. LTO’yu kazanan folkstone atı. Dar, dalgalı bir R/H rotası, dik, L/H-dört yollu bir rotaya sahip Bath’a benzeyen Goodwood ve Hamilton’da daha uygundur. Bir sonraki koşuda Folkstone at Bath’da LTO kazanan atların, %39 daha fazla ROI için %39 rekoru vardır.

Bu vakaların çoğu beklediğimden fazla oldu. Atların doğru olmayan pistlerde kazanması oldukça yaygındır. 20%+SR iyi bir yatırım getirisine sahip.

Bunun tersini yapmak da mümkündür. LTO kazanan atlar, muhteşem bir şekilde havaya uçtukları kurslara gider. Bu, %3,2’lik bir SR, birin 74 % ROI’sini aşan bir kayıptır.

Araştırmam kağıt kayıtları kullandı ve Çizim, İyi, Kötü veya Kayıtsız ile Mesafe, Gidiş, Ağırlık, Ağırlık, Jokey veya sonuçları etkileyebilecek diğer faktörleri dikkate almadı . ROI sayıları BFSP’ye değil SP’ye dayanmaktadır – ki bu daha iyi olurdu.

Önümde hala biraz iş olsa da, önümüzdeki iki hafta içinde elemeler yayınlamayı umuyorum.

Bu önerinin konsepti, teorisi veya pratiği ile ilgili tüm görüş ve öneriler memnuniyetle karşılanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.