beny-nahar-yolu

Beny Nahar Yolu

#1

Bu at geçen Çarşamba akşamı Kempton’da 1m3f kısıtlı kızlık yarışında koştu ve oranların favorisi olarak başladı. Roger Varian tarafından eğitilmiş, Maktoum’a ait at yapımını üstlenmenin korkunç bir bedel olduğunu düşündüm. ikinci kariyer, Southwell’de ikinci olduğunda yalnızca önceki başlangıçta gerçekten yeşil koştuktan sonra başlar. Ayrıca Gosden tarafından eğitilmiş, iyi yetiştirilmiş bir sosyeteye sosyeteye giriş yaptım. Görünüşe göre bu at çok yeşildi. (Ben mi yoksa çok kötü bir sezonda Gosdens mi? Ancak, Richard Hughes antrenmanlı favori, bu taktikleri tercih eden bir akşamda, koşmaya devam etmesine rağmen, iyi bir üçüncü bitirdi.. Sadece yeterli hızım (veya yeteneğim yoktu)

Yağmurlu bir sonbaharımız varsa bu atın ileriye dönük çok ilginç olduğunu düşünüyorum.Tay çok yüksek bir diz hareketine sahip ve bu at iri ve ayağını döndürmek yerine dört nala koşmayı tercih ediyor gibi görünüyor.
2022 :Bana gün boyu bozuk zeminde iki millik bir adım atmak istiyormuş gibi görünüyor.Nathaniel bir Tiger Hill kısrağı ve belli ki o da gitmek istiyor.Belki bir kuyruk ucundan hoşlanır Ascot veya Newbury’de handikap
631695 Yarışmasına izin verilirse, iyi bir aday olabilir mi?
2022 631695 148470 2022 2022 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.