diger-sitelerin-buraya-kopyalayip-yapistiracagi-sakalar!

Diğer Sitelerin Buraya Kopyalayıp Yapıştıracağı şakalar!

Gerçek Hikaye

Bir ödül birkaç ay önce Sydney’deki Virgin Airlines masa görevlisine gitmeli. akıllı ve komik, amacını söylerken, muhtemelen kargo olarak uçmayı hak eden bir yolcuyla karşı karşıya kaldığında. s hizmetten çekilmiştir. Tek bir görevli, uzun bir rahatsız yolcu hattını yeniden rezerve ediyordu. Aniden kızgın bir yolcu masaya doğru ilerledi. Biletini gişeye attı ve “Bu uçakta olmam GEREKİR ve BİRİNCİ SINIF olmalı” dedi.

Görevli, “Özür dilerim” dedi. , efendim. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım, ama önce bu insanlara yardım etmeliyim ve eminim bir şeyler halledebileceğiz..”

Yolcu etkilenmedi. Arkasındaki yolcuların duyabilmesi için yüksek sesle sordu: “KİM OLDUĞUMUZU BİLİYOR MUSUNUZ?” Görevli tereddüt etmeden gülümsedi ve anons mikrofonunu aldı: “Dikkatinizi alabilir miyim lütfen, lütfen,” diye başladı – sesi terminalde net bir şekilde duyuldu.

“Masada bir yolcumuz var KİM OLDUĞUNU BİLMİYOR. Kimliğini bulmasına yardım edebilecek biri varsa lütfen Masaya gelsin .”

Arkasındaki insanlar histerik bir şekilde gülerken, adam Bakire görevliye baktı, dişlerini sıktı ve “F…. Sen!” dedi. Ürkmeden gülümsedi ve “Üzgünüm efendim ama bunun için de sıraya girmeniz gerekecek.” dedi. 2186

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.