epl

EPL

#1 Sonunda, birkaç sıkıcı sonra ay, İngiltere Premier Ligi geri döndü. Man City, Liverpool’un yakından takip ettiği favori. Ama Chelsea ve Man Utd daha zor olabilir mi?

#2 Arsenal, Sezon Öncesi’nde gördüğümüz gibi daha güçlü görünüyor ama yine de yakın olabileceklerinden şüpheliyim Şehir ve Liverpool. Tottenham birçok oyuncuyla sözleşme imzaladı ancak dördüncü bitirmek istiyorlar.

)

#3 Man City ve Liverpool son birkaç sezonda Premier’i tamamen değiştirdi Lig olarak Geçmişteki + puan, şampiyonluğu kaldırmak için fazlasıyla yeterli ama son 4 yılda değil

#4 Umuyorum Spurs’ün son sezonundan daha iyi bir sezon için. İyi iş çıkardım ama yeni bir yaratıcı orta saha oyuncusunu finanse etmek için birkaçını satmak zorundayım.

#5 Transfer sezonunun son birkaç haftasından bir şeyler çıkarmayı başaramazsak, United bu yılın ilk yarısını aldığı için şanslı olacak.

#6 United olacak Transfer sezonunun son birkaç haftasından bir şeyler çıkarmayı başaramazsak, bu yılın ilk yarısını aldığımız için şanslıyız.

Fred istikrarlı olmadığı ve pas yeteneği olmadığı için iyi bir orta saha oyuncusu hedeflemeliler

) #7
şahsen bu sene ligin daha sıkı olacağını düşünüyorum adamım şehir ve Liverpool, sürüden uzak bir hakimiyet büyüsüne sahipti, Şimdi bu tekrar birinci ve ikinci olmayacaklarını söylemiyorum, Ama geri kalanının doğru olduğunu söylemek için yeterli olduğunu hissediyorum, hadi onlara karşı daha fazla gidelim sadece bir inanç meselesi ve onlar ve orada stiller hakkında çok daha fazla şey bilmek.

Son iki yılda dünya çapında çok şey değişti, insanoğlunun olması gerekeni değil. tüm yaşam ve bu zihinde sadece orada yeniden yaşamaya yetecek kadar kaybolmuş
karşı .zaman anlatacak ama kesinlikle keyifli olacak ingiliz premier’i iskoçyalı olmasına rağmen seviyorum tek izlediğim şey.

#8 1647093144 Transfer sezonunun son haftalarından bir şeyler koparamazsak United bu yıl ilk yarıyı aldığı için şanslı olacak.

Ten Haag, SAF’den bu yana aldıkları en iyi menajer, ancak oyuncuların onun talimatlarını dinlemesini umuyoruz.

1647093144 1613325053

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.