forum-sesi-(kotu-gorus-icin-kullanislidir)

Forum Sesi (Kötü Görüş Için Kullanışlıdır)

#1 Çoğu kişi için faydalı olmayabilir ama Microsoft Edge tarayıcım yeni güncellendi ve web sayfalarını sesli okuyan bir özellik var, yeni kurdum davejb sonraki günlerde post ve çok hoş bir kadın sesi yazısını mükemmel bir şekilde okudu.
Gözlerim okumak için korkunç ve okumaya zorlanıyorum herhangi bir süre beni erteler, benzer sorunları olan herkes bu bir göz atmaya değer.
Sağ tıklayın, Sesli Oku’yu seçin ve istediğiniz yere tıklayın. itibaren okumaya başlamasını istiyorum.
Bana göre bu, sahip olduğum en iyi özelliklerden biri’ Bir süre gördüm, benimkiyle aynı sorunları yaşıyorsanız mükemmel.
Görünüşe göre herhangi bir web sayfasında çalışıyor.Ama okumak için iyi çalışıyor forum gönderileri.
Son düzenleme: Dün saat : 15 AM
#2 Ö Outlander bunun için teşekkürler, ben losi Neyse ki görüşümü görebiliyorum (?) Sorun, görüşümün geri kalanı gidene kadar çevresel görüş bulanıklaştığında ortaya çıkıyor. Bu okuyamayacağım anlamına gelmez. Ancak, düşmekten/bir şeylere çarpmaktan kaçınabiliyorum. Bunu halledebilecek bir web tarayıcısı bulacağım ve sonra hazır olacağım!
Cidden ama yavaş yavaş kontrol edeceğim son ampul söndüğünde işleri bir araya getirmek.
Dave #3 Ö Outlander bunun için teşekkürler, neyse ki görüşümü kaybediyorum (?) Sorun, görüşümün geri kalanı gidene kadar çevresel görüş bulanıklaştığında ortaya çıkıyor. Bu okuyamayacağım anlamına gelmez. Ancak, düşmekten/bir şeylere çarpmaktan kaçınabiliyorum. Bunu halledebilecek bir web tarayıcısı bulacağım ve sonra hazır olacağım!
Cidden ama yavaş yavaş kontrol edeceğim son ampul söndüğünde işleri bir araya getirmek.
Dave Gönderinizi dinlemek aklımda daha çok yer etti ve görebildiğim kadarıyla yarışları izlemeye devam ediyorum ve sonrasında Dave’in kazananı seçtiğini, bugün pek çok kazanan seçmiş gibi görünüyor, aferin.
Okuması biraz yavaş ama eski sevgililerim başladığında zorlama özelliği kesinlikle kullanacaktır.

#4 Uydu Nav sesim şu şekilde ayarlandı: Sinirlendiğinde çok seksi görünen Jane, bilerek yanlış dönüşler yaptığım için bana paraya mal oluyor.


#5 Biraz yavaş okuyorum ama eski sevgililerim gerilmeye başladığında kesinlikle bu özelliği kullanacaktır.
Kaç tane eski sevgilin var O Yabancı Eski sevgilim zorlamaya başlayınca ondan uzaklaşırım, o birlikteyken yeterince gerginliğe neden oldu.
Son düzenleme: Dün 5’te: 19 ÖĞLEDEN SONRA
#6 Kaç tane eski sevgilin var O Yabancı Eski sevgilim zorlamaya başladığında ben sadece ondan uzaklaş, yeterince s neden oldu biz birlikteyken tren.
Eski sevgilim yok sadece bir akım yıl ama yazım hatası görme sorununu vurguluyor


#7 Eski sevgilim yok yıl ama yazım hatası görme sorununu vurguluyor
Biliyorum dostum, sadece şaka yapıyorum. ciddi mi Birkaç yıl önce göz yorgunluğu, baş ağrısı ve diğer semptomları yaşamaya başladım. Sorunlarımın temel nedeninin saatlerce bilgisayar ekranlarına bakmamdan geldiğini anladım. O zamandan beri, birkaç kontakt lens kurulumum oldu. Son kontrol biraz hasar gösterdi. IT’de uzun süre çalışmış bir arkadaşım var yıl ve gözleri artık temelden mahvolmuştur. Gelecekte, genç nesillerimizin çoğu kendilerini aynı durumda bulacaktır. Ekranlara bakmak, zaman geçirmenin yaygın bir yolu haline geliyor.
Son düzenleme: Dün 7’de: 11 ÖĞLEDEN SONRA

#8 1662315983 O Outlander Az önce kendi yazılarımdan birinde kullandım (bunun uyumama yardımcı olabileceğini düşündüm) onun sadece Sod off seni bulut guguk kuşu toprak kaybedeni dedi. 1662310645 Avukatım, Yöneticiniz veya Gates ile iletişime geçerse lütfen açık konuşun. cevabınızı yazarken !
1567540648

#9 1491499585
630045 mick mesajlarınızı duymak için bir Jagger sesi var mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.