gunluk-yaris-bilgileri

Günlük Yarış Bilgileri

Konuya bununla başlayacağım, ancak gerekli olana bir örnek değil. İlk paragraf yeterli olacaktır. Bu zaten bir yerde yayınlandı, bu yüzden bu konuya kopyaladım.

DELL ARCA 2. 00 HAYDOCK

Dell Arca klas bir oyundur ve mükemmel şartlarına sahiptir. Tamamen düz olmayan sol el pistlerinde yanıp sönen rekoru 4-16 okur. Bununla birlikte, 11k ila 1341311’dan daha az bir süre için yarışırken bu iyileşir. As De Mee ve More Of That in a Acemi Chase’de üçüncü bitirdiğinde sadece bir kez yarıştan çıktı. Ayrıca Double Shuffle ve Might Bite’ın da önündeydi. Bu yıl, onu partinin önüne koyan iki parçası var. Nisan ayında Another Hero, Singlefarmpayment ve Singlefarmpayment arasında 0 -150 üçüncü oldu. Sonbaharda, Munster National’da Snow Falcon’a beşinci oldu. Snow Falcon, Derece 2, 8 lbs daha fazla kazanırken, Derece 1 Chaser ikinci ve Rogue Angel üçüncü oldu. Rogue Angel bu yarış için çok kısa bir fiyat bu yüzden Dell Arca ona 6 lbs verdi ve ondan sadece yarım boy öndeydi. Dell Arca’nın hemen arkasındaki atlar 140,140 ve 150 derecelendirildi. . Vitrin toplantısında Dell Arca Matchbook Chase’i sekizinci bitirdi. Bir hamle yaptığında, bir cloute birine çarptı. Altıya düştü. Ama bitişte devam etti. Dell Arca’nın büyük bir ağırlığı var ama 00-2’yi 0- galibiyete taşıdı. handikap engeli 128 ve 30 – başka bir 0- zaferine . Fiyatını gözden kaçırmak imkansız.

Thatch, Chepstow’da Ramses De Partlee’den bir araba aldı. Bu at Galler Ulusal Şampiyonası’nda ikinci sırada yer aldığı için form iyi görünüyor. Ancak, at henüz 16f+ üzerinden sekiz yarışa girmedi ve Sınıf 2 veya daha iyi.

Ami Desbois Chepstow’daki Back To The Thatch’i bir boy önde bitirdi. ‘Başarılı’ jokeyi gemide ve yeni koşulların tadını çıkaracak. O sadece üçüncü handikap kovalamacası. Prova Kovalamacasında koşsa da, jokeyini üçüncüde kaybetti. Bir yıl önce, 1. Sınıf Challow Hurdle’ı üçüncü oldu. Zekidir ve kendini iyi hissetmesi gerekir. Ballymalin ve Another Venture en sevdiği rakipleridir. Bu yarış, tempolu bir savaş olmak için doğru yer değil. Onun yarışı koşmalı.

Bir diğer girişim Chepstow yarışında beşinci oldu. Bugün çok daha fit olacak. Liderliği seven bir başkası ama üç yarışta 130+, üçünde de yerini aldı. Henüz 2. veya daha yüksek bir sınıfa yerleştirildiği dört sınıftan herhangi birinde kazanamadı.

Çok İlk Kez, sezondaki ilk maçında parkur ve mesafeyi aşmayı gerektiriyordu. Daha iyi bir şirkete sahip oldu. Acdc o sırada sadece 4/9 olmasına rağmen, Acdc’ye yaptığı ikinci kovalamaca iyi bir okuma. Koşabilen başka biri. Bir handikaptaki tek galibiyeti, bir yıl önce Newcastle’da 0-125 kapalı 128 oldu. . Henüz sekiz yarışı daha yüksek puanlarla bitirmedi.

West Of The Edge, geçen yılki farkla ikinci oldu 128 ve aynı puanla Eider’da da ikinci oldu. En son Gosforth Park’ta yakalandı. Bu ayın başlarında rekorunu 120 0-6’ya çıkaran Borders National’da bir ışık gibi söndü. Engelli de ona sahip olabilir.

şef Doeuvre özürlü ama yine de kırılgandır. Bacakları başka bir şeyi kaldıramayacak kadar zayıf olduğu için, Şef Doeuvre’nin mutlak bataklığa ihtiyacı var. Bu tür bir zemin onun için uygun olup olmadığından emin değilim. Ayrıca henüz k+ değerinde yedi yarışta yer almadı.

Ballycross 0-8 arasında, 3 mil ötesine geçenler için 2 yer daha var. 0-9 yaşında ve hiçbir zaman 2. veya daha yüksek bir sınıfa yerleştirilmedi.

Ballymalin 25f’nin 0-6 ilerisinde ve Midlands National’da üçüncü olmasına rağmen 30f, dövüldü 10ls. Ancak, bu formda

Back To The Thatch ve West Of The Edge. Yeniden ortaya çıktığında favori yapıldı, ancak sonuçta o, 0- değerinde yarışlarda. k+.

Dare To Endeavour 0-16 solak oluyor.

Çözüm. Yarış en önde koşanlarla dolu olmasaydı kazanan Ami Desbois olacaktı. Önde kendi başına geçinmeyi başarırsa yakalanması pek olası değildir. Ancak Dell Arca başka bir sınıf oyunudur ve yarışı kazanmalı. Dell Arca’yı 25/ adresinden alacağım ) ve eğer Ami Desbois ön uçta kaçarsa, koşarken onu destekleyeceğim.

1341311

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.