ipl

IPL

#1

Mumbai Kızılderilileri başlık ve ilk kez arka arkaya üç yapın

#2 BAE’de harika bir IPL, çok sıkı oyunlar. Bu oyunlar düşük puanlıdır. İnsanlar genellikle yüksek puanlardan hoşlandığı için bu tür oyunları görmek güzel. Oyuncuların oyundan zevk aldığını görmek güzel.

Kalküta Knight Riders finale ulaşmak için harika bir iş çıkardı. Sezonun ilk yarısında tamamen kötüydüler

#3 Turnuvayı hiç kazanamayan Delhi ve RCB çok iyi bir fırsat yakaladı ancak ikisi de düştü. Finale kalamadılar. Bu sefer kazanan olmadı. Ya CSK 4. kez kazanır ya da KKR üçüncü

#4 Sonuçları takip ediyorum ama bu sene hiç maç izlemedim, deneyeceğim ve yarınki finali veya en azından bir kısmını izlemek için zaman ayırın.

Kimin kazanacağını düşünüyorsun Sameernasri? Her iki takım da dengeli görünüyor, ancak Chennai’nin kazanacağını düşünüyorum Sameernasri?

#5 KKR arka arkaya kaleleri kaybettikten sonra oldukça tek taraflı bir oyundu.

Dünya Kupası’na sayılı günler kaldı. Bunu bekliyor olacak

#6 1613325053 1613325053 Sonuçları takip ediyorum ama bu sene hiç maç izlemedim, yarın finali izlemek için zaman ayırmaya çalışacağım ya da en azından biraz ondan.

Kimin kazanacağını düşünüyorsun Sameernasri? İnanıyorum her iki takım da eşit olarak eşleşir. Ancak, Chennai’nin Kalküta’ya karşı kaydettikleri rekor nedeniyle (7’de 6’sı) kazanmasını istiyorum. Yani, onlara bahse gireceğim.

594837Hey, umarım bu sefer IPL’yi izliyorsunuzdur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.