kazanmak-agirlikli-ileriye-bakmak

Kazanmak Ağırlıklı İleriye Bakmak

#1 Bu başlıkta, ertesi gün için @ handikap yarışlarına bakacağım ve atların kazanmak için ağırlıklı olup olmadığına bakacağım. Şimdi ağırlığın bir faktör olup olmadığı konusunda tartışmalar var. Evet kampındayım, neden handikap kesinliğinin neden yenildiğini ve herkesin kafasını kaşıdığını düşünüyorum. Herkesin at yarışlarını değerlendirmek için kendi yolu vardır, çoğunuzun bildiği gibi benimki RPR’dir, çünkü hayatım boyunca form okuyamam. Tüm yaş handikaplarında 3 yaşındaki formu çözemediğim için @ 4yr+ handikaplara bakacağım ve formun daha güvenilir olduğunu düşünüyorum çünkü 3 yaşındakiler o kadar çok gelişebilir ki, burada yapan adamlar olsa da hiçbir çalışma size yardımcı olmaz Bu kolay görünüyor, bu yüzden bildiklerime bağlı kalacağım. Yarınki yarış 1915 Bri a f cl 5 4 yaş artı İyi Regal 11/8 Nottingham’da 6 lto sınıfı kazandı Tele Red’in en yüksek puan aldığı ilk kıza göre 2. sırada olduğu için bu yarışı kazanmak için geliştirildi 69. O yarışı kazanmak için bir 76 gönderdi 86. Wisper 9/4, yarışlardan önce bir göndererek bir cl 6 C&D kazandı) ama notu Lto a’dan 616961 alınmıştır. 75 olarak ayarlandı bu yarış için Büyüleyici Dudaklar 2. lto @ Newbury f ile bu yarışa göre ayarlandı 70 Ravent Bikini Bu yarış için ayarlanmış @ Newbury’den en yüksek derecesini aldığı 9f yarışında 9. lto 75 Confils için çalışmadı gün bir 146162 yayınladı bu yarış için ayarlanmış C&D üzerinde 79 Yani 3 puan net bir derece ile at seçimim Good Regal’dir o aynı zamanda bir C&D kazananıdır ve ata biraz daha fazla güven katabilir. Gelişebilecek 4 yaşındaki Wisper için de durum böyle.

İlginç bir yarış var Çarşamba günü geleceğim ki daha sonra değerlendireceğim 4. sıradaki at Heritage bahis handikapı ve listelenen bir yarış kazandı ama bu at bir bankacı mı? Son düzenleme : Dün saat 3: 5787 ÖĞLEDEN SONRA

#2 İyi Regal 07/8 bir sınıf kazandı Nottingham’da 6 lto Tele Red’in 146162 ile en yüksek puan aldığı ilk kıza göre 2. sırada olduğu için bu yarışı kazanmak için gelişti. . O yarışı kazanmak için bir 76 gönderdi 75. 146162Bugünkü Ayr’a bakarken o yarışı izledim : 15 (Tele Red için). O gün iyi görünüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.