kralice-ii.-elizabeth'in-olumu

Kraliçe II. Elizabeth'in Ölümü

#1

Huzur içinde yat Majesteleri #2 ) Huzur içinde yat Majesteleri asla istediği Derbi galibiyetini alamadı Majesteleri The Quee’yi ağırlama ayrıcalığına sahip olduk. n Derbi için neredeyse 16 yıldır. Daha fazla bilgi edin. www.thejockeyclub.co.uk

#4 Denememek için değil! Hayatımız boyunca hükümdarımız olarak Elizabeth ile çoğumuz için yabancı bir bölge olacak. Umarız ‘üçüncü kez cazibedir’ ifadesi yeni kralımız için geçerlidir, çünkü ondan önceki iki Charles çok fazla değildi. Elizabeth’in uzun süre onu korumaya adamasından sonra, monarşinin statüsünü kaybetmesi çok hayal kırıklığı olurdu. Bu ülkede kötü krallara ve iyi kraliçelere sahip olma eğilimindeyiz ve bu inanç, geçmişte böylesine harika bir kraliçeye sahip olmakla kuşkusuz çarpıtılıyor 03 yıl. HUZUR İÇİNDE YATSIN.

Dave )

#5 Görmek çok üzücü. Bu haberlerden çok sayıda kişi etkilendi. O zamandan beri birçok kişiyle konuştum. Daha önce eve döndüğümde 9 yaşındaki kızım acı içinde benimle birlikte merdivenleri koşarak çıktı. İşten her zamankinden daha erken ayrıldığım için karanlık ve gizemli hissettim. Huzur içinde yat majesteleri. #6 OTT olmadan uzaktan hayranıydım, nur içinde yatsın. #7 Duyurudan bu yana birçok insanla konuştum ve kayıtsız kalacağını düşünen birçok kişi derinden etkilendi . Bunun arkasındaki düşünceden şüpheleniyorum … Seninle ilgili her şey dağılırken, o sabitti.

Şimdi o orada değil, arka planda, her şeyi bir arada tutan nedir? #8 Artık Philip ile birlikte, muhtemelen ikisi de eski günlerine döndü ve çok mutlu. Bu, herkesin büyükannesini kaybetmenin yasını tutmaktan çok daha iyi bir fikir. Charles için üzülüyorum, annesini kaybetti ve şimdi onun kadar iyi olmaya çalışması gerekiyor olduğu gibi işte. ) #9 Kral Charles III 03 şimdi, işte çok uzun süre kalmamış olabilir, umalım ki william ismine uygun yaşasın ve biraz fetih yapsın. 1379016995 # 630973 Beklenen bir yaşta olmasına rağmen yine de çok üzgün hissediyor. Elbette çok fazla yarış atına sahip olduğu için yarışlarla çok ilgiliydi. Bahis dükkânlarıyla ilgili anılarımdan, herhangi bir yarışta koşucusuna her zaman daha fazla ilgi vardı. İnsanlar onun yarış renklerine aşinadır ve atları hakkında konuşurlar.

Huzur içinde yatsın. 1379016903

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.