ne-s-…-k.-m-sey-oluyo-burda

Ne S … K .. M şey Oluyo Burda

#1

Bu ülke paramparça oluyor, birbiri ardına, PS’de gaz ve elektrik için 2 yıllık sabit bir anlaşma alıyorsunuz25 herkesin ödemesi gerekenden çok daha fazla bir ay , ardından bir haftadan kısa bir süre sonra tedarikçiniz iflas ediyor ve şimdi PS isteyecek başka soygun tüccarlarına geçeceksiniz 50 ayda, ama kim bilir muhtemelen yakında tamamen bitecek çünkü bu benzinle oluyor, şimdi tüm büyük şehirde benzin yok Warrington’ın. Bütün bir kasabada benzin yok!
Çok yakında orta çağa dönüyoruz imo, kimse bunu yapamayacak yiyecek, enerji veya benzin alabilmek için. Hayvan kürklerinde yaşayacaksın, yiyecek için mağaralarda fare avlayacaksın.

#2
Dünyalar bir sahne ve sonra internet

#3 Bu ülke paramparça oluyor, bir bir ard arda bir ceza alıyorsun. anlaştık mı PS’de gaz ve elektrik için 2 yıl 40 bir ay

PS19 bir ay ne yaşıyorsun Üç ayda bir ödüyorum ve gaz ve elektrik için son faturam sadece yaklaşık PS idi45 (British Gas).
Mike.

#4 pandemi halkın bir azınlığı panikle yiyecek satın almaya başladı ve şu anda Re petrolü meydana geliyor. ? Enerji fiyatlarının tepede olması gerektiğini ve Hükümetin sorumluları sorumlu tutması gerektiğini düşünüyorum, ancak bu pek olası değil. !

#5 PS25 bir ayda ne yaşıyorsunuz? Üç ayda bir ödüyorum ve gaz ve elektrik için son faturam sadece yaklaşık PS idi45 (British Gas).
Mike.


) Vay be , yılın sadece 4 ayında ısınmam var, yıllık elektrik ve gaz kullanımımızı karşılaştırma sitesine koyuyorum ve PS’nin üzerinde istiyorlar 37 Bir aydır normal bir evde yaşıyorum 4 yatak odalı genişletilmiş.
PS hakkında para ödüyoruz bu ay sona eren son sabit anlaşmamızda bir ay, yeni sabit anlaşma PS’ye yükseltildi20, şimdi tedarikçi iflas etti ve etrafındaki en iyi anlaşma PS bitti şimdi.Karım geçen hafta PS için yeni bir anlaşma yaptığında fiyatlar çılgına döndü , British Gas koteli PS41, bir hafta sonra British Gas şimdi alıntı PS25 aynı kullanım için Son düzenleme: Eylül , 52 #6 dünyalar bir sahne ve sonraki int ernet

Sanırım neler olduğunu çözdüm, bu Priti Patel’in bir master planı ve Boris’in bu ülkeyi bot çetesi için daha az arzu edilen bir son varış noktası olacak kadar yaşanmaz hale getirmesi


#7 O Yabancı

Sanırım, yakın zamanda evimi tamamen yeniden yaptırdım ve en son enerji özelliklerine göre yeni bir merkezi ısıtma sistemi ve banyo kurdum, bana PS’ye mal oldu58, ayrıca çatı katında yalıtım iki katı kalınlıkta, belki de bu yüzden faturalarım düşük.
Şimdiye kadar kalorifer sistemim kendi kendine açılmadı, sadece termostata bakın ve ev sıcaklığı şu anda derece.
Satın aldığım yeni enerji “F” özellikli buzdolabının ay önce de faturaları ile yardımcı olacaktır.

Mevcut E
böyle- denilen yakıt krizi beni etkilemez, euro 6 dizel araba kullanıyorum, araba vergisi PS00.
Mike.

Son düzenleme: Eylül , #8
Erm, sadece yavan laflar eden ve “karbon kesmeye” sözde hizmet eden yöneticilere göre, gaz aşamalı olarak kaldırılacak.

Karavanda yaşıyorum ve en yüksek faturamı doğalgaz ve elektrik hesabından alıyorum. yıl.
Eskiden odun yakıcı kullanırdık ama artık o da çıktı.

OAP’ler için zor bir kış olacağını düşünüyorum (ben kendimden biriyim) ) kıtlıklar, NHS birikimleri ve yüksek fiyatlar.

4 yataklı müstakil evimdekilerin durumu daha kötü olacak, imo.
Özgürlük için para ödüyorum, ama ‘hiçbir şey yapamadığımız üzücü bir gün olacak’ daha uzun bir gaz silindiri alın.
Ancak iklim daha iyi olabilir.
Her neyse, burada olmamam gerekiyor, dediğim gibi, sadece at yarışlarıyla ilgilenirim.
O halde, herkese iyi şanslar!#9

Konu başlığının uygun göründüğünü itiraf etmeliyim – İngiltere haberlerini izliyoruz ve sanki orada bir şey ve başka bir şeyle birlikte tüm kıyamet ve kasvetli gibi geliyor.
Neden birdenbire kamyon şoförü sıkıntısı var, örneğin – maaş yeterince çekici, o zaman iş için başvuranlar alacaksın?

# itiraf etmeliyim ki konu başlığı uygun görünüyor – İngiltere haberlerini izliyoruz ve orada bir şey ve başka bir şeyle her şey kıyamet ve kasvetli gibi geliyor.

Eh bu yükü hafifletmeli………..i başka bir Strimmer almayacağıma yemin ettim, bu yüzden dizlerimin üzerinde eski okulumu yapmak için iki saat harcadım. Bitirdikten sonra kısa bir memnuniyet parıltısı hissettim ama ayağa kalkmaya dayanamadım.

Son düzenleme: Eylül , 0100 #
Konu başlığının uygun göründüğünü itiraf etmeliyim – İngiltere haberlerini izliyoruz ve orada her şey tam bir kıyamet ve kasvetli gibi geliyor. bir şeyle ve başka bir şeyle.
Neden birdenbire kamyon şoförü sıkıntısı var, örneğin – maaş yeterince çekici, o zaman iş için başvuranlar alacaksın?

sadece burada değil tüm Avrupa’da kıtlık var.
kamyon sürücüleri için bu, yaşlanan bir iş gücü olan kung gribinin bir kombinasyonudur (çoğu sürücü bitti 14) , ir temel olarak vergilendirildiğiniz için serbest çalışmanın çekiciliğini öldürür sıçmak ama yine de istihdam hakları yok ve işverenler, serbest çalışan veya permie sürücülerine ücretleri artırmak istemiyor.

İngiltere’deki birçok şirket aracılığıyla edindiğim deneyime göre, her zaman insanları alabilirsiniz. , herhangi bir meslekte, parayı ödemeye hazırsanız, ancak ödemeye hazır değilseniz, o zaman mücadele edeceksiniz ya da insanlar işi kabul edecekler ama sonra yürüyecekler, daha iyi bir şey teklif edildiğinde. İlkiyle ilgili hiçbir çekincem yok.# Brexit saçmalıktır.
Geçen sefer bir brexiter ile başıma gelen buydu:

Kapısını çalıp ona Yunanca bir şeyler söylüyorum – Kıbrıslı olduğuna inandım.
Kalispera sa. Kanete mi?
Ama Kıbrıslı adam yan evde oturuyordu.
Brexiter çıldırdı.

# sadece burada değil tüm Avrupa’da kıtlık var.
kamyon sürücüleri için bu, yaşlanan bir iş gücü olan kung gribinin bir kombinasyonudur (çoğu sürücü bitti 12) , ir serbest çalışmanın çekiciliğini öldürüyor çünkü temelde boktan vergilendiriliyorsunuz ama yine de istihdam hakkınız yok & işverenler, ücretlerini serbest veya permie sürücülerine artırmak istemiyor.

İngiltere’deki birçok şirket aracılığıyla edindiğim deneyime göre, her zaman insanları alabilirsiniz. , herhangi bir meslekte, parayı ödemeye hazırsanız, ancak ödemeye hazır değilseniz, o zaman mücadele edeceksiniz ya da insanlar işi kabul edecekler ama sonra yürüyecekler, daha iyi bir şey teklif edildiğinde. Şahsen, eski hakkında hiçbir çekincem yok.


) Ha’.
Her gün dev boy sosisli sandviç yiyorum.

1632484340 # Btw, kamyon şoförü olan herkes büyük süpermarketler tarafından yapılan bu tekliflerden sakınsın.
Orta Dünya’da onlarca yıldır bu işin içinde olan bir arkadaşım East vb. bana “kriz” bitene kadar ekstra ödemelerin başlamayacağını ve o zamana kadar sürücülerin on peni olacağını, bu yüzden öksürmeden önce seni işten çıkaracaklarını söyledi.
Uyarıldınız.
Şimdi emekli oldu, ancak doğru insanlar için birkaç kısa çalışma yapıyor.
Tamam ve dışarı, iyi dostum, -4 ve geri kalanı.

1632475020

# hiçbir şey yok, ama konu başlığına uyuyor gibi görünüyor, burada turist sayısında bir artış olduğunu fark ettik, bu ekonomi için iyi bir şey ve bu Birkaç yıl öncesinden tanıdığımız insanları görmek güzel.
Ancak, ablalarımızdan birinin üzerindeki volkanik aktivite nedeniyle bunu yeni duyduk. Buradan adalara gidiş ve geliş uçuşları yakın gelecekte iptal edilmiştir.
Şu anda burada tam bir kaos – neyse ki hava iyi ve birkaçımız Burada olmayan insanlar için mülk arıyoruz, böylece insanları yerleştirebiliriz, ancak bu, tüm dünyanın çılgına döndüğü genel algısına katkıda bulunuyor.

# 1632477776 Güç şebekesi, elektrik şebekesi olmayan bir sistem gibi güvenilmez hale gelene kadar bekleyin. birinci dünya ülkesi eğer yel değirmenlerine ve güneş enerjisine çok fazla güvenirsek, yakında bir kulübeye dizel jeneratör kuracağım arkada ve büyük bir araba aküsü yığını. Birleşik Krallık’ın dünyanın çevre sorunlarına küçük bir katkısı var, ancak yine de Hindistan veya Çin gibi ülkelerden çok uzak. Eko-nazileri umursamıyorlar ve ne olursa olsun faaliyetlerine devam ediyorlar.

1632475020 #
1379095641 Bazı hükümetlerin önceliklerinin biraz tuhaf göründüğü konusunda hemfikir olmak zorundayım. şu anda.

1428881563 1379095641
# 1378942032 merhaba bütün bunlar ne o zaman

Rüzgar çiftliklerine bu hafta kapanmaları için 1,8 milyon PS’den fazla ödeme yapıldı – eksilerin olduğu bir zamanda doğal gazın artan maliyeti

enerji faturalarında büyük artışlarla karşı karşıyadır. fiyat artışları sadece onlara sahip olan firmaya fayda sağlayacaktır, çoğunlukla çin

ve ingiliz firmaları değil. Benzin fiyatları sadece devletlerin işine yarayacak çünkü biz dünyanın en ucuz yakıtını alıyoruz ama devletler vergilerini ekledikleri zaman en pahalısı biziz ve olmaya da devam edecek


tüm bunlar ve panik alımları ve süpermarket fiyatları önümüzdeki haftalarda %5’e kadar çıkıyor ve covid vakaları artıyor
içinde yaşadığımız çılgın çılgın bir dünya ve her şey para ve ne kadar hızlı ve ne kadar kar yapabilecekleri ile ilgili

tanrım o benim sandığım

herkese güzel bir gün dilerim
1557057838 1379095641

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.