newcastle-–-bir-sonraki-buyuk-meydan-okuyanlar

Newcastle – Bir Sonraki Büyük Meydan Okuyanlar

#1 Yani Suudi devralmasından sonra Newcastle, şampiyonluk veya Avrupa puanları için bir mücadele başlatmak için son 3’ten yukarı çıkacak mı ve saha dışında ne olursa olsun futbol için iyi mi?

#2 Sanırım Daniel Levy, Spurs’ü aynı kişilere 3.5 milyar PS satma girişiminde başarılı olsaydı, futbol için son derece iyi olurdu. ?

Manchester United ve Liverpool’un Premier Lig ile Büyük Resim Projesi planını gizlice görüşmeleri futbol için iyi miydi?

Premier Lig’in kuruluşundan bu yana İngiliz futbolunda en büyük potansiyel değişim önerildi. Neyi içeriyor?

www.bbc.co.uk

Öylemiydi “6 büyüklerin” gizlice müzakere ettiği ve diğer tüm Premier Lig kulüplerinin arkasından Avrupa Süper Ligi’ni ve Premier Lig’in kendisini yaratan futbol için iyi mi?

Bir futbol kulübü aslında sadece varlıkları ve kârlılığı ile bir bilanço değil, bir topluluk varlığı mıdır?

Roman Abramoviç’in serveti tam olarak nereden geldi ve bir futbol kulübünün sahibi olmak onun için neden sorun değil? yeni bir Birleşik Krallık Yatırımcı Vizesi başvurusu 47 orijinal vizesi bittikten ve kurallarda yapılan bir değişiklikten sonra servetinin kökenini kanıtlaması gerekiyordu. Bu, Premier Lig’in Sahipler ve Yöneticiler Testi (Uygunluk ve Uygun Kişi Sınavı) için önemli bir gelişmedir

Benim de çok fazla sorum var mı? …………….

#3 Martin Samuel ikiyüzlülüğü büyük bir üslupla söylüyor………

MARTIN SAMUEL: Manchester United’ın ülkeyi gelir kaynağı olarak kullanması iyi ama Newcastle United için değil, Suudi Arabistan Kamu Yatırım Fonu’na aittir.

www.dailymail.co.uk

#4 Oyuna olan tutku cızırdadı, şimdi geriye kalan ticari yön. Süper Lig’den 2 yılda bir Dünya Kupası fikrine kadar, yetkililer ne oyuncuların iyiliğine bakıyor ne de onların başarısına çok katkı sağlayan taraftarlara bakıyor

#5 NU için şu anda en önemli şey Premier Lig’den düşmemek. İyi futbolcuların şampiyonada oynamak isteyeceğinden biraz şüphem var…

)

#6 Bence büyük oyuncular Ocak ayında Newcastle’a imza attığı zaman, Newcastle korkunç bir durumda olurdu ve bu oyuncuların onları kurtarması bile zor olabilirdi

#7 Ben de transfer penceresini bekliyorum ama bu kadar çok yanlışın bir ayda düzeltileceğinden şüpheliyim.

#8 Ben de transfer dönemini bekliyorum ama bu kadar hatanın bir ayda düzeltileceğinden şüpheliyim.

Newcastle’ın küme düşme ihtimali oldukça yüksek. Coutinho ve Koulibaly gibi dünya çapında 5-6 oyuncu almazlarsa almazlar. Sadece ortalama oyuncu satın almaları önemli değil. Bu, bugüne kadarki en zor fikstür olurdu. Norwich’e karşı kazanmaları gerekiyor. Kazanamazlarsa ciddi tehlikededirler

#9 Eh, nihayet Newcastle neredeyse dört ay sonra ilk maçını kazandı. Umarım bir sonraki zafer daha az beklemek zorunda kalır)

# Sonunda Newcastle neredeyse dört ay sonra ilk maçını kazandı. Umarım bir sonraki zafer daha az beklemek zorunda kalır)

Sonraki 2 sert görünüyor, uzakta Leicester’da ve evinde Man City’ye

# Sonraki 2 zor görünüyor, uzakta Leicester’da ve evinde Man City’ye

Dürüst olmak gerekirse, bu iki oyunda ben bir beraberlik bile ummayın. Newcastle öncelikle Burnley gibi mazlumlara karşı düzenli olarak puan toplamayı öğrenmeli, kış transfer döneminden sonra daha zor bir şey için planlar tartışılabilir…

# Korkunç sonuca rağmen, misafirlerin hiç şansı olmadığını söyleyemem, ancak Joelinton’ın ilk dakikalarda kaçırdığı fırsat ve Jamal’ın aptal faulüne neden olan aptal fauldü. Aradan hemen önce penaltı vuruşunun nedeni ise facianın başlangıcı oldu. NUFC’nin liderliği kaybetmesi mümkündür, ancak ilk golü onlar atarsa ​​her zaman yenilgidir.

# Eh, son üç maçı toplamda 1- ile kaybettik. . Bugünün Newcastle kulüpleri ile Avrupa kupalarında oynayan en iyi kulüpler arasındaki fark hakkında bilmeniz gereken tek şey bu …

# ManUnited maçından önce beraberliğin mükemmel bir sonuç olacağını söyleyebilirim. ManUnited ile maçı kaybettiğimiz için neden hayal kırıklığına uğradığımı anlayabilirsiniz. Newcastle bize değerli bir Boks Günü hediyesi yapmaya çok yakındı ..

# 1634851509847 ManUnited maçından önce beraberliğin mükemmel bir sonuç olacağını söyleyebilirim. Son dakikalarda iki mağlubiyetten sonra kazanamadığımız için hayal kırıklığı yarattı. Newcastle bize değerli bir Boks Günü hediyesi yapmaya çok yakındı..

Newcastle kazanmayı hak etti oyun. Manchester çok kötüydü. O kadar kötüydüler ki daha önce hiç böyle oynadıklarını görmemiştim. Ole daha iyiydi.

1613325053

# 1602401902 Newcastle için bir diğer artı puan, Everton’a karşı oynayacakları maçın ertelenmesi, bu yüzden Newcastl bazı oyuncularla sözleşme imzaladıktan sonra oynanacak

# 1613325053 Şey, Everton maçı ertelendiği için kişisel olarak biraz hayal kırıklığına uğradım. Everton ile maçın ertelenmesinin bir hata olup olmadığını veya Red Devils’in sonunda doğru kararı verip vermediğini öğrenmek istiyorum.

49485677

)

# 1613325053 Şey, ben kişisel olarak Everton maçı ertelendiği için biraz hayal kırıklığına uğradım. Everton ile olan maçın şans eseri olup olmadığını veya Red Devils’in sonunda yolunu bulup bulmadığını görmek ilginç.

Newcastle taraftarları bir sonraki oynayacakları zaman olduğu gibi şimdi de mutlular ve mutlu olmalılar. takımında birkaç büyük ismin olması

1602401902

# 49485677 Suudilerin devralınması Magpies için işaretlemeye başladı ve Howe yaptı iyi bir iş, hak ettiği gibi Şubat Ayın Yöneticisi kazanan. 9 PL maçında yenilmediler ve Chelsea’nin saha dışı sorunları olduğu için beri ilk kez Bridge’den puan alabilirler mi? ve bir üst bitiş mümkün görünüyor .

Leave a Reply

Your email address will not be published.