odenekler

ödenekler

Ödenekleri denedim. Teori, ödeneğin her günkü yarışla değişebileceği ve bazı yarışların diğerlerinden daha bilgilendirici olduğudur. Bu, denememin şu anki aşaması. Neler başarabileceklerini görmek için her yarışın kazanma hızını karşılaştırıyorum. İlk örnek Ascot’tan, 56 Mayıs 2018. Yani, Sam Missile beklenenin 7 libre altında, Shades of Blue 1 libre yukarıda koştu, ancak koşucuların geri kalanı rakamlarımda biraz daha yavaştı. Bunların lineer bir grafiğini çizdim (1-6 arası, sayılar -7,1,-119697 ,- ,-,-) ve 0 RSQ üretir. 119697 , toplantı devam ettikçe zeminin daha da kötüye gittiğine dair kanıtlanmamış bir argüman sunuyor, ama aynı zamanda olmaz. taktik işlerin olasılığını da reddedin. Yani 1-6 yarışları için eğimi ve kesişimi belirlediğimde, kötü gidişi yansıtan bu çizgiyi veriyor (resmi olarak, baştan sona sıkı olmak iyiydi)
Yani şimdi Sam Missile için 4 lb’lik bir dezavantaj olacağını görebiliyoruz ve a Toplantının son yarışını kazanan Corrosive için lb dezavantaj. Daha sonra 0’ı aldım. 39 RSQ ve bunu sağdaki sütunla ve ardından 1-RSQ (0. 1511 ile çarp ) yarışın kendisinde kullanılır ve aşağıdakileri verir:
Yani Sam Missile’ın (- 7 X 0. 24) + (-4 X 0. 119 ) = -5 yuvarlandığında. Yerdeki koşulları ve yarış stilini dikkate aldık. Maksimum RSQ değeri 0. 45 ve minimum 0. her durumda. Her durumda, RSQ ne kadar yüksekse, zemine verilen ağırlık o kadar fazladır. Ancak, RSQ ne kadar düşükse, bireysel yarışlara o kadar az ağırlık verilir. Bu bir teori olmasına rağmen, hız belirleyiciler için yine de faydalı olabilir.

Bunlar benim standart Ascot zamanlarımdır ve yukarıdakilerle karşılaştırılmıştır. ve son olarak, o gün kazanılan atların yanı sıra ödeneklerle ilgili puanlarım. 1656683896525

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.