piyasa-fiyatini-kullanan-derecelendirmeler

Piyasa Fiyatını Kullanan Derecelendirmeler

Amerikalı bir adam, atları derecelendirmek ve sabah hattı oranlarını oluşturmak için “tersine mühendislik” yaptı. Bu ilginç makaleyi bir ABD web sitesinde buldum. Bu, UK Flat Racing için ne anlama gelebileceğini düşünmemi sağladı.

Onun sahip olduğu bir formülü kullandım ve buna uyguladım. Oranları, saha boyutuna ve yarış mesafesine bağlı olarak ortalama dövülme uzunluklarına dönüştürür. Hesaplama daha sonra sayıları sabah çizgisi oranlarına uygular. Ayrıca, yarışların yeniliğine bağlı olarak performansı da geriliyor ve önceki yarış oranlarının reytingin %75 ve gerçek performansın kalanını oluşturacağını söylüyor. %. Bir ırkın gücünü belirlemek için “kukla değişken” kullanır. Daha sonra bir sonuca varmak için sınıfın yanı sıra VEYA’ya dayalı medyanları kullanırım.

Onun sistemi, uzunlukları vuruştan pound’a dönüştürmek için kullanılabilir. Bu daha sonra at reytinglerini hesaplamak için kullanılır. Bununla birlikte, oran çizgisi bu yöntem kullanılarak da oluşturulabilir (henüz denemedim). 1 Ocak 2022 ile 2 Ağustos 2022 arasında 35 ,000 düz/tüm hava yarışlarında koşan atlar (tarla boyutları beni tamamen şaşkına çeviriyor). Şu anda, derecelendirmeler bunlar olacaktır ve halkın atlara vermesi beklenebilecek derecelendirmenin bu olduğunu unutmayın – bu, alacağı denkleme odaklanır 111% önceki yarışın (4/5) ardından sonraki yarışlar için bölene 4 ekleyin (4/9, 4/ ), vb). Bunlar üst 50..

Eke bakınız 122519

Akılda tutulması gereken iki şey: Baaeed’in York’taki zaferinden daha eski, dolayısıyla bu onun reytingini artırabilir. Ek olarak Stradivarius, kendisini Goodwood’da yenen Kyprios’tan 9 libre daha yüksek 120 derecesine sahiptir. Bunun nedeni, kariyerinin başlarındaki bazı düşük 75 performansları, bu da onu 111 seviyesine düşürdü.. Bu mümkün. Onu biraz yükseltmek, bizim ulaşamayacağımız bir şey değil. Stradivarius & Kyprios, tüm çalışmaları için 75/ yöntemi kullanılarak bu şekilde derecelendirildi. yarışlar. Gördüğünüz gibi, Kyprios performans ve oran bazında Ascot’ta 3 lb ve Goodwood’da 5 lb daha öndeydi. Oranları tahmin etmek için bu rakamları kullanırsak, bir örtüşme bulabiliriz. Bu aynı zamanda eğitmenler, jokeyler ve aygırlara puan vermek için de kullanılabilir.

Eki görüntüle 122520 Eki görüntüle 122521

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.