takip-edilecek-atlar-(duz-2002)

Takip Edilecek Atlar (Düz 2002)

Herkese merhaba ,

Yıllardır atlarımda takip edeceğim bir konu açmayı düşünüyordum. Sonunda, bunu yapacak kadar kendime güveniyorum.

Planım düz sezon ilerledikçe izlenecek atlar hakkındaki düşüncelerimi paylaşmak

İşte başlıyor !

Mutasaabeq
Zor bir süreçten sonra olgunlaştığını hissettiğim bir at 3 yaş kampanyası. Geri dönüşü başarılı oldu ve bu yıl kesinlikle G1 arenasında bir etki yaratacak.

Mutasaabeq’in koşusundan sonraki yokuş alıntısı.

Aklımda Leicestershire Stakes vardı ama birkaç hafta sonraydı ve hala iyi durumdaydı, bu yüzden beklemek yerine ona bir şans vermeye karar verdik.” dedi. Üçten dörde kadar gerçekten iyi gidiyor ve geçen yılın sonunda ona biraz izin verdik. Guineas sonunda ve bu işe yaramadı.Bu yıl, onu aşağıdan başlatıp sonra tekrar yukarı çıkacağımızı düşündük.

Muhtemelen Listelenen yarış için Leicester’a gidecek sonra. Yedi buçuk mil sürer. ”

Alacakaranlık Çağrıları


Perşembe günü Newmarket’teki performansın etkileyici olduğunu ve karttaki olağanüstü performansın kesinlikle takip edilmesi gereken bir sprinter olduğunu düşündüm.

” TWILIGHT CALS , bağlantıları Patern yarışlarına atlayabileceğini umduğu, kolay seyahat eden bir sprinter. Kampanyasına çarpıcı bir galibiyetle başladı. Grup 3 Palace Stakes’te yer almak için Gine toplantısında olacak. Bu onun bir isim yapması için harika bir fırsat. ”

SÖZLER: Twilight Falls olgun ve beş furlong olmalı ve hızlı zemin. Henry Candy antrenör.

Düşman

Bence biraz potansiyele sahip bir kaleci ve sondan ilk sıraya kadar çok etkileyiciydi.

“DÜŞMAN etkileyiciydi ve açıkta değildi. eski bir Fransız antrenörüydü ve Fransa’da 1m2f’yi geçmemişti.Ancak, Şubat ayında Meydan’daki bu gezide iyi koştu.Kendisine göre hazırlanmış bir yarışta son sıradaydı ama yolunu buldu. Buradaki zaferinden sonra dik bir yükselişle karşılaşacak olsa da, yarışın yürütüldüğü şekilde bir Grup oyuncusu olarak da kabul edilebilir. ”

Alıntı Cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.