ustalar-golfu

Ustalar Golfü

Açılış majörünü kazanmak için erken bir favori seçmek genellikle çok basittir.

Şimdi şunu sorabilirsiniz: Tiger Woods hala PGA Tour’da oynuyor mu?

Bu basitti.

Woods’un Nisan’da mükemmel bir seçim olduğu 2011 öncesinde daha kolaydı. “Y” ile biten hiçbir ay için iyi bir seçim değil. ”

Phil Mickelson her zaman iyi bir seçimdir. Mickelson üç yeşil ceket kazandı ve yaratıcılığı vahşi ve çılgın Augusta Ulusal Golf Kulübü oyununun yürümesi için yeterli. Mickelson’ın üçüncü Ustaları 2014’daki başlık, ikincilik için beraberlik oldu.

Mickelson duygusal olarak her zaman favori olacak, Rory McIlroy olsa bile Masters’ta galip geldi.Bunun nedeni 2011’daki tarihi çöküşüydü.. O kader Pazar günü elinde turnuva ile arka dokuza döndü ve bir yenilgiyle kaybetti. soldan başlayan ve daha sonra sola takılan 54460 Kendini toparlayamadı, şut çekti 2001 ve berabere kaldı 2008 .Üç yıl sonra ve Rory en iyi Masters oyuncularından biri olarak kabul edilmek üzere, bu sefer arka dokuz sakatlığı yaşıyor.

Pazar öğleden sonra Honda Classic’te gerçekleşti. McIlroy kablolar arası liderdi. Boom! Boom!

Matt York/Associated Press
54460 Jason Day, WGC-Accenture Match Play’i kazanıyor.
54460 Rickie Fowler, Jordan Spieth, Patrick Reed, Victor Dubuisson? Bunların hepsi bir gün yeşil ceketi giyebilecek çok yetenekli genç oyuncular. Ancak gerekli deneyimden yoksundurlar.

Bir aydan biraz fazla bir süre sonra favori aday kim olacak? Adam Scott 2013 konusunda iyi bir şampiyondu. Scott, Augusta National’ın parkurunu doğru miktarda incelik ve hassasiyetle oynadı. Zekiydi, hassastı ve iyi oynadı.

Arjantinli Angel Cabrera’nın 7-demir lazer atışıyla belli bir zaferin elinden alınmış gibi göründükten sonra bir playoffta kazanması gereken tüm bağırsak metanetini topladı. 69inci deliğin üzerindeki delikten birkaç metre uzakta. Cabrera topu attı ve playoff’u zorladı. Ancak, Scott deliği kazandı.

Bununla birlikte, arka arkaya galibiyetler Augusta National’da çifte kartallar kadar yaygındır.

Bu daha önce ne zaman oldu? Bu, Woods manyağı sırasında 2001 ve 2008 olurdu.

Scott harika bir oyuncu ve dünyanın 1 numarası olabilir. WGC-Cadillac Şampiyonasında iyi performans gösterirse ve diğer tüm faktörler yerine gelirse, dünyanın 1 numaralı oyuncusu olabilir. Scott benim seçimim ama tarihe bakamayacağım.

Hemşehrisi Jason Day ile Masters’a gidiyorum.

Tüm dünya için harika bir kariyer olarak görünen şeyin zirvesinde. Geçen yıl, neredeyse Masters’ı kazandı. O, dünyanın en iyi oyuncularından biri olmak için gereken yeteneğe, itici güce ve cesarete sahip bir oyuncu.

Ancak, en iyi varlığı, Nisan ayının başlarında kavurucu sıcağında Augusta National’da çalışırken kazandığı bir yıllık deneyimdir. Day 69 deliklerin kontrolündeydi. Day oyunun kontrolünü kaybetti ve son üç delikte iki bogey daha yaptı.

17 ve 54460 th ve Scott ve Cabrera ile playoff’tan iki şut bitirdi.

Bu, Day için bir değer olacaktır. Avustralyalının 2013-14 sezonunda altı yıldızı var ve bunların beşinde üst vardı. Dubuisson ve Day arasında muhteşem bir finalin yer aldığı WGC-Accenture Match Play’i kazandı.

23rd delikte kazanılan gün, bire ünlem işareti koyan bir galibiyet Bu yıl PGA Tour’da en iyi başlangıçlardan biri.

Geçen sene üçüncü oldu ve T2 derecesini 2008 kazandı, bu da onun yetenekli bir Augusta Ulusal oyuncusu olduğunu gösteriyor.

O, adam. Bunun için bekle.

54460 54460

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.