yarin-bugun-yapilir

Yarın Bugün Yapılır

Grimm Star 3.20 yarın Hereford’da – 8s tepeli

İyi doktorun bahçesine hareket eden herhangi bir at her zaman en üst düzeyde saygıyı hak eder ve son 5 sezonda antrenörün handikap engeli şirketindeki ilgili vuruş oranlarına bakıldığında bu bana iyi görünüyor (%0 VS %).

İrlanda’dan 106 açılış işaretinin ne kadar hafif olduğunu bilmesek de , Punchestown’da 5.75l 4. olduğunda atların etrafında ne yaptığına bakarak, bu yarışın galibi bir sonraki başlangıcında listelenen bir engeli kazandığı için çok adil görünüyor, ve ardından sağlam 106 bir handikap olan Genç Ted’in biraz gerisinde bitiriyor.

Seçim aslında yarışı verdiği kadar yakın bitirmek için iyi yaptı bir çizgiye döndü ve arkada kötü bir şekilde yerleştirildi ve ayrıca genişti. Sabit koşullu burada çok kullanışlı 6 librelik bir kayıp bile alıyor, bu yüzden etkili bir şekilde sadece 100 kaçıyor.

İlginçtir ki, başka bir koşul için de girilmiş. Cuma günü koşullu yarış bu toplantının devam etmemesi durumunda, bu yüzden iyi bir galibiyet bekliyorlar gibi görünüyor, böylece atı herhangi bir ceza olmadan geri çevirebilirler

106

Leave a Reply

Your email address will not be published.