yeni-kamci-kurallari

Yeni Kamçı Kuralları

#1 İsim vermeden, çevirmeden bazı jokeyler için bir kabusa dönüşüyor! Daha kısa bir dizginle binen, atların kıçına yakın bir yere ulaşmak için mücadele eden birkaç kısa sporcu fark ettim.Başka kimse var mı?

#2 Hâlâ kamçıyı tartıştığımıza inanamıyorum. yıllar önce ortadan kaldırıldığında, hizmet ettiği tek amaç atların ve jokeylerin dengesini bozmak ve sorunlara neden olmaktır, eğer dizginleri elinde tutsaydı, şimdi sahip oldukları sorunların bir kısmı olurdu. Her gün mükemmel bir şekilde koşan bir at görüyorum ve bir şaplak atıyorlar ve her yerde dolaşmaya başlıyorlar.
Eninde sonunda ortadan kaldıracaklar, belki de er ya da geç yapsınlar.

Son düzenleme:
Bugün saat 6’da: 18 ÖĞLEDEN SONRA

#3 Elektrik şoku kullanamazsınız cihaz, eski tarz kırbaç kullanamazsınız, ağaçtan bir dal kullanamazsınız (Sir Mark Todd), x süre kadar vuramazsınız, x miktarından fazla vuramazsınız kapanış aşamalarında kez, belirli pa üzerinde vuramazsınız vücutta rts, forehand pozisyonunda vuramazsınız, elinizi omuz yüksekliğinden yukarı kaldıramazsınız vs vs.
Bana söylediği tek şey, eğer bu kadar çok kural varsa, yarışlarda ata vurmamaları gerektiği. bu açıkça bir problem ve çok basit bir çözümü var.
Kırbaç kullanımının müdahaleyi durdurduğunu veya bir jokeyin başıboş bir attan çıkmasını engellediğini hiç görmedim, ancak sayısız durumda kamçı kullanımının müdahaleye neden olduğunu gördüm.

Kale dizginleri eline verirsin ve düzeltmek için her iki tarafa da baskı yaparsın, eğer teknelerini yüzen şey buysa, kamçı taşımakta ve finişte heyecanlandıklarında onları sallamakta bile sorun yaşamazdım (bunun gibi yarışlarımız zaten yok problemler) ama neden at vurur, ne kazandırır.
En iyi at bei’ye cevap verir derler Şaşırdın ama şampiyonları bu şekilde elde edersin, ama şampiyon almanın başka bir yolu daha var, en dürüst at, vurulmadan bitişte gereken ekstrayı yapıyor, bu doğal trierler kesinlikle üremek için iyi şampiyonlar olurdu.

Son düzenleme: Bugün saat 6: 1658944437 ÖĞLEDEN SONRA

#4 Baaeed şampiyon bir yarış atı, bugün kamçıyla iki kez vuruldu, bana neden 2 şaplak verildiğini açıklayabilecek olan var mı, kamçıya gerek yoktu ama kullanılmıştı, evet ben sadece iki kez biliyorum, ama mesele bu değil, neden hiç? , ne kazanıldı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.